AK Marketa Prag

AK Markéta Praha | Extraliga
Efternamn Förnamn Född Snitt
Huvudtrupp
Förare M H P P/H B P+B P+B/H Hemma Borta
Tjeckiska Parmästerskapet
TjeckienEduard Krcmar16172.8331183.0000.0003.000
Friendship League
TjeckienMichal Skurla210292.9000292.9003.0002.800
TjeckienOndrej Smetana210252.5000252.5000.0002.500
TjeckienPetr Chlupac421502.3810502.3812.6002.313
Extraliga
TjeckienJosef Franc731712.2900712.2902.5002.217
Friendship League
TjeckienJan Kvěch210222.2000222.2000.0002.200
Tjeckiska Parmästerskapet
TjeckienJosef Franc16101.6673132.1670.0002.167
Extraliga
TjeckienMatej Kus730571.9000571.9002.2501.773
Friendship League
TjeckienFilip Hajek417301.7650301.7651.4001.917
Extraliga
TjeckienOndrej Smetana414231.6430231.6430.0001.643
TjeckienJan Kvěch621301.4290301.4291.2001.500
TjeckienPetr Chlupac27101.4290101.4292.0001.200
TjeckienFilip Hajek3571.400071.4001.3331.500
TjeckienZdenek Holub410131.3000131.3001.6670.750
PolenStanislaw Burza1451.250051.2500.0001.250
TjeckienMichal Skurla2671.167071.1670.0001.167
SlovakienMichal Tomka1520.400020.4000.0000.400
SlovakienDavid Pacalaj1520.400020.4000.0000.400
Friendship League
TjeckienDaniel Klima2620.333020.3330.2500.500
Extraliga
SlovakienJakub Valkovič1410.250010.2500.0000.250
Friendship League
UkrainaNazar Fedorczuk1500.000000.0000.0000.000
Extraliga
SlovakienJán Mihálik1200.000000.0000.0000.000
När Tävling Var Publik Resultat
17/04 (18:00)Extraliga | PragStadion MarkétaResultat
03/06 ()Extraliga | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
09/06 (15:00)Extraliga | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
20/06 (18:00)Extraliga | SlanySportovní centrum mládeže při AK v AČR SLANÝResultat
27/06 (18:00)Extraliga | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
04/08 (15:00)Tjeckiska Parmästerskapet | LiberecPlochá dráha LiberecResultat
05/08 (15:00)Extraliga | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
18/08 ()Friendship League | DebrecenDebrecen SpeedwayResultat
24/08 (17:00)Friendship League | RivneRivnensjyy MototrekResultat
29/08 (17:00)Extraliga | SlanySportovní centrum mládeže při AK v AČR SLANÝResultat
13/09 (18:00)Extraliga | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
15/09 (14:00)Friendship League | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
16/09 (15:00)Friendship League | ZarnovicaZarnovica StadionResultat