AK Markéta Praha II

AK Markéta Praha |
Efternamn Förnamn Född Snitt
Huvudtrupp
FrancJosef1979-01-183.000
KvěchJan2001-10-182.538
SmetanaOndrej1995-05-022.533
HolubZdenek1996-02-192.417
ChlupacPetr2002-07-021.667
HajekFilip1997-05-161.133
KusMatej1989-07-110.500
SkurlaMichal1996-06-090.500
ČermakPavel 1998-08-100.500
KlimaDaniel2002-12-300.500
VinterLukáš2003-02-180.500
Kuchar Pavel2004-06-030.500
Förare M H P P/H B P+B P+B/H Hemma Borta
Tjeckiska Parmästerskapet
TjeckienJan Kvěch15173.4002193.8000.0003.800
TjeckienJosef Franc15163.2003193.8000.0003.800
1.Liga
TjeckienOndrej Smetana26172.8330172.8330.0002.833
Friendship League
TjeckienOndrej Smetana15142.8000142.8000.0002.800
1.Liga
TjeckienJan Kvěch416382.3756442.7502.7502.750
Friendship League
TjeckienJan Kvěch210262.6001272.7000.0002.700
1.Liga
TjeckienPetr Chlupac417372.1766432.5292.6002.500
Friendship League
TjeckienZdenek Holub15122.4000122.4000.0002.400
1.Liga
TjeckienDaniel Klima1482.000192.2500.0002.250
Friendship League
TjeckienPetr Chlupac15112.2000112.2000.0002.200
1.Liga
TjeckienFilip Hajek412171.4173201.6672.0001.636
Friendship League
TjeckienFilip Hajek210151.5000151.5000.0001.500
1.Liga
TjeckienZdenek Holub1561.200061.2001.2000.000
Friendship League
TjeckienDaniel Klima21090.900090.9000.0000.900
UkrainaDenys Prysiażniuk1540.800040.8000.0000.800
TjeckienJan Macek1530.600030.6000.0000.600
TjeckienMichal Skurla1520.400020.4000.0000.400
När Tävling Var Publik Resultat
28/03 (18:00)1.Liga | PragStadion MarkétaResultat
19/04 (14:00)1.Liga | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
11/05 (14:00)1.Liga | SvitavyPlochodrážní stadionResultat
12/05 (14:00)Friendship League | DiedenbergenRhein-Main-StadionResultat
23/06 (18:00)Tjeckiska Parmästerskapet Final | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
13/07 (15:00)1.Liga | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
04/08 (17:00)Friendship League | RivneRivnensjyy MototrekResultat
01/09 (15:00)Friendship League | ZarnovicaZarnovica StadionResultat