SC Zarnovica

SC Zarnovica |
Efternamn Förnamn Född Snitt
Huvudtrupp
PacalajDavid2001-10-172.182
ValkovičJakub1999-10-011.500
MihálikJán2000-08-171.000
BuriPatrik1994-11-120.500
TomkaMichal1998-11-060.500
DankoMichal2001-09-300.500
Förare M H P P/H B P+B P+B/H Hemma Borta
1.Liga
TjeckienZdenek Holub15153.0000153.0003.0000.000
Friendship League
SlovakienDavid Pacalaj210222.2000222.2002.6001.800
TjeckienMartin Malek210191.9001202.0000.0002.000
Tjeckiska U21 Lagmästerskapet
SlovakienMichal Tomka1591.8001102.0000.0002.000
SlovakienJán Mihálik1581.6002102.0000.0002.000
1.Liga
SlovakienDavid Pacalaj29161.7780161.7780.0001.778
Friendship League
PolenMarcin Rempala1231.500031.5000.0001.500
1.Liga
SlovakienJakub Valkovič418251.3891261.4441.8001.308
SlovakienMichal Tomka210121.2002141.4000.0001.400
Friendship League
SlovakienMichal Tomka1571.400071.4001.4000.000
SlovakienJakub Valkovič315201.3330201.3332.0001.000
PolenBartosz Szymura1451.250051.2500.0001.250
SlovakienJán Mihálik2881.000081.0000.3331.400
TjeckienMichal Skurla1551.000051.0000.0001.000
1.Liga
SlovakienJán Mihálik2750.714160.8570.0000.857
Friendship League
TysklandMarc Leon Tebbe1540.800040.8000.0000.800
PolenPatryk Zieliński1540.800040.8000.0000.800
SlovakienMichal Danko2740.571040.5710.0000.800
1.Liga
SlovakienMichal Danko31020.200130.3000.0000.500
När Tävling Var Publik Resultat
28/03 (18:00)1.Liga | PragStadion MarkétaResultat
19/04 (14:00)1.Liga | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
11/05 (14:00)1.Liga | SvitavyPlochodrážní stadionResultat
12/05 (14:00)Friendship League | DiedenbergenRhein-Main-StadionResultat
13/07 (15:00)1.Liga | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
04/08 (17:00)Friendship League | RivneRivnensjyy MototrekResultat
01/09 (15:00)Friendship League | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
22/09 (14:00)Tjeckiska U21 Lagmästerskapet Final | ZarnovicaZarnovica StadionResultat
20/10 ()Friendship League | DivisovStadion AK Divišov v ACRResultat