Tjeckien

När Tävling Var Resultat
2019-10-20 ()Friendship League | DivisovStadion AK Divišov v ACRResultat
2019-10-19 (11:00)Individuell tävling | Cena Jiřího Marxe PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-10-19 (11:00)MACEC Cup | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-10-12 (14:00)Tjeckiska Mästerskapet | BrezolupySlovaky OvalResultat
2019-10-06 (15:00)Tjeckiska Guldhjälmen | Huvudtävling PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-10-06 (12:00)Tjeckiska Guldhjälmen | Kvaltävling PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-10-04 (19:00)U21 VM | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-09-29 (14:00)Tjeckiska Cupen | PlzenSpeedway Track Plzen – BoryResultat
2019-09-28 (14:00)Tjeckiska U21 Mästerskapet | DivisovStadion AK Divišov v ACRResultat
2019-09-22 (14:00)Tjeckiska U21 Lagmästerskapet | Final ZarnovicaZarnovica StadionResultat
2019-09-18 (18:00)Extraliga | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-09-11 (16:00)Tjeckiska Mästerskapet | PlzenSpeedway Track Plzen – BoryResultat
2019-09-08 (16:00)Individuell tävling | Memoriał Lubos Tomicka PragStadion MarkétaResultat
2019-09-07 (15:00)Tjeckiska Cupen | LiberecPlochá dráha LiberecResultat
2019-09-04 (16:30)Extraliga | SlanySportovní centrum mládeže při AK v AČR SLANÝResultat
2019-08-18 (15:00)250cc Youth Cup | Final DivisovStadion AK Divišov v ACRResultat
2019-08-17 (17:15)250cc Youth Cup | Semifinal PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-08-17 (14:15)250cc Youth Cup | Semifinal PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-08-09 (15:00)U19 Cup | Kval PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-08-04 (14:00)Tjeckiska Cupen | PlzenSpeedway Track Plzen – BoryResultat
2019-07-05 (18:00)Tjeckiska Cupen | SvitavyPlochodrážní stadionResultat
2019-06-23 (18:00)Tjeckiska Parmästerskapet | Final KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
2019-06-22 (15:15)U19 Par Cup | PlzenSpeedway Track Plzen – BoryResultat
2019-06-19 (18:00)Extraliga | SlanySportovní centrum mládeže při AK v AČR SLANÝResultat
2019-06-15 (19:00)Speedway Grand Prix | PragStadion MarkétaResultat
2019-06-12 (18:00)Tjeckiska Cupen | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-06-08 (13:00)Tjeckiska Cupen | ChabařoviceChabařovice DrahaResultat
2019-06-06 (18:15)Extraliga | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-06-01 (15:00)U21 Lag-EM | Kval LiberecPlochá dráha LiberecResultat
2019-05-25 (15:15)U21 VM | Kval PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovResultat
2019-05-14 (18:00)Tjeckiska U21 Mästerskapet | PragStadion MarkétaResultat
2019-05-11 (14:00)1.Liga | SvitavyPlochodrážní stadionResultat
2019-05-08 (14:00)Extraliga | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
2019-05-05 (14:00)Tjeckiska U21 Mästerskapet | PlzenSpeedway Track Plzen – BoryResultat
2019-04-27 (15:00)Tjeckiska Cupen | BrezolupySlovaky OvalResultat
2019-04-23 (18:00)Extraliga | PragStadion MarkétaResultat
2019-04-20 (15:00)Tjeckiska Cupen | SlanySportovní centrum mládeže při AK v AČR SLANÝResultat
2019-04-19 (14:00)1.Liga | KopřivniceLetní stadion KopřivniceResultat
2019-04-16 (18:00)Tjeckiska Mästerskapet | PragStadion MarkétaResultat
2019-04-06 (15:00)Individuell tävling | Prag Open PragStadion MarkétaResultat
2019-03-28 (18:00)1.Liga | PragStadion MarkétaResultat